Ova stranica koristi cookies (kolačiče) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Daljnim korištenjem stranice suglasni ste s korištenjem kolačića

Rezultati školskog natjecanja iz vjeronauka - OSNOVNA ŠKOLA

Donosimo KONAČNI poredak OSNOVNIH ŠKOLA nakon obrade svih rezultata sa školskog natjecanja iz vjeronauka  održanog u srijedu, 8. siječnja 2017.

Plasman na županijsko/biskupijsko natjecanje ostvarilo je 12 prvoplasiranih ekipa osnovnih škola.

 

Redni broj

Ime škole

Imena natjecatelja

Mentor/ica

Zbroj bodova

1.     

OŠ DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI, KNIN

MONIKA GOJEVIĆ

 

BORIS ŠOŠIĆ

DANIRA MARIĆ

 

357

VANJA BLAŽEVIĆ 

LUCIANA VUKANČIĆ 

 IVONA ĆURĆIJA

2.     

OŠ VJEKOSLAVA KALEBA, TISNO

ANA PIRIJA

LJUBICA PAŠKOV

344

HELENA PIRJAK 

DORIAN KLARIN 

BRUNO MARAČA 

3.     

OŠ ČISTA VELIKA, ČISTA VELIKA

MATE ŠKARIĆ

ZORAN ŠIMUNAC

331

VIKTORIJA BILUŠ 

NINA PERIŠA 

TOME ŠKARIĆ 

4.     

OŠ VODICE, VODICE

MARTINA TARLE

VALERIJA BUHA

BERNARD ŠARIĆ

328

LUCIA BAČIĆ 

ANĐELA POPOV 

JOSIP VRDOLJAK 

5.     

OŠ DR. FRANJE TUĐMANA, KNIN

PETRA MALOČA

DRAGAN MILIČEVIĆ

302

MIHAELA MALOČA 

LUKA ORLOVIĆ

JELENA VIDOVIĆ

6.     

 OŠ PRIMORSKI DOLAC, PRIMORSKI DOLAC   

MARIJA VIDIĆ

RUŽICA ŠARIĆ

301

MARIJA IVAKIĆ

 IVANA BAŠIĆ 

PETRA BARIĆ 

7.     

OŠ VRPOLJE, VRPOLJE

ANA BURAZER

ROSANDA VUKIČEVIĆ

298

ANDRIJA VUČAK 

DINA PLENČA

TONKA LANDEKA 

8.     

OŠ ANTUNA M. PETROPOLJSKOG, DRNIŠ

IVAN ELEZ

s. KLARA PAVLOVIĆ

293

IVA ČUPIĆ 

PETRA MARIN

PETRA ŠARAN

9.     

PŠ LJUBITOVICA, SEGET DONJI

ANAMARIJA RAPIĆ

ARIANA TOMAŠ

284

NINA GUTEŠA 

MATE DEBAK 

TINA GUTEŠA 

10. 

OŠ PETRA KREŠIMIRA IV., ŠIBENIK

SARA RAK

VINKA LOVRIĆ CAPARIN

252

KATARINA RAK 

IVONA KUVAČ 

ANA ĐEREK 

11. 

OŠ PETRA ZORANIĆA, STANKOVCI

KRISTIJAN PERICA

MIHOVIL KLARIĆ

247

IVAN VUNIĆ 

ADRIAN VUNIĆ 

IVAN DUBRAVICA 

12. 

OŠ BRODARICA, BRODARICA

IVA MUČIĆ

MARIJANA MARTINOVIĆ

244

ANTONELA GOVIĆ 

MARIJA PERAN 

PAULA CRLJEN 

13. 

OŠ FAUSTA VRANČIĆA, ŠIBENIK

PETAR VLAIĆ

SNJEŽANA VILJAC

240

LEONARDA ALVIŽ 

PETRA GRUBIŠIĆ 

LUCIJA ZEKANOVIĆ 

14. 

OŠ PRIMOŠTEN, PRIMOŠTEN

CHIARA MILIŠA

KATIJA ZORAJA

238

ERIKA HULJEV 

ZARA PERKOV 

ANGELINA ČOBANOV 

15. 

OŠ METERIZE, ŠIBENIK

 MALENA MRVICA

ANAMARIJA GULIN

209

ANA ZORČIĆ 

KATARINA BAČIĆ 

ANTEA MIHALJEVIĆ 

16. 

KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA, ŠIBENIK

 ROZALIJA MARIJA ANTOLOS

s. RENATA AZINOVIĆ

196

 ANTONIJA JAKELIĆ

MERI DUKIĆ 

ANTONIO VRANJIĆ 

17. 

OŠ PIROVAC, PIROVAC

 KATARINA GULAM

DINKO VRDOLJAK

176

ANGELA RELJICA KOSTIĆ 

TAMARA KRIŠTO 

ANTEA ČUBRIĆ 

18. 

OŠ IVANA DUKNOVIĆA, MARINA

 VANJA SENJANIN

SANJA MATIĆ

153

TOMISLAV VRBA 

JOSIP RINČIĆ 

JAKOV RINČIĆ 

19. 

OŠ JURJA DALMATINCA, ŠIBENIK

 LAURA JAKELIĆ

IRENA DELIĆ

NENAD PALAC

134

 ANTEA KLJAIĆ

IVA COPIĆ 

LUCIJA KULIĆ 

20. 

OŠ JURJA ŠIŽGORIĆA, ŠIBENIK

 FILIP MENĐUŠIĆ

MARKO MAJETIĆ

104

IVANA KEDŽO 

JAKOV JAKOLIŠ 

LEONARDA BANOVAC