Ova stranica koristi cookies (kolačiče) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Daljnim korištenjem stranice suglasni ste s korištenjem kolačića

VJEROUČITELJI

 

 

OSNOVNE ŠKOLE

 

ŠK. GOD. 2020./21.

 

ŠKOLA

VJEROUČITELJI

ŽSV

OŠ Antuna Mihanovića Petropoljskog, Drniš

         PŠ Drinovci

$1      PŠ Oklaj

$1      PŠ Gradac

$1      PŠ Siverić

$1      PO Pokrovnik

$1      PO Pakovo Selo

fra Damir Čikara

Veronika Kosor

fra Ante Prološčić

Josipa Reljanović

Ante Nimac

Tina Totić

Ivana Balić

fra Ilija Mikulić

Vlasta Ivić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Kneza Branimira, Donji Muć

PŠ Brštanovo

Šima Valenta

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Brodarica

Rosanda Vukičević

Marijana Martinović

     (z. Josipa Burazer)

Robert Šimić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Čista Velika

Zoran Šimunac

Vlasta Ivić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Domovinske zahvalnosti, Knin

$1      PŠ Golubić

$1      PO Kijevo

Suzana Bukarica

fra Mario Lemo

Danira Marić

Mario Preden

Vinko Tomić

Tina Totić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Fausta Vrančića

$1      PŠ Raslina

$1      PŠ Zaton

Snježana Viljac

Šimun Radnić

don Marko Gregić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Jakova Gotovca, Unešić

$1      PŠ Mirlović Zagora

Katija Zoraja

fra Jozo Jukić

Ante Nimac

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Filipa Lukasa, Kaštel Stari

PŠ Prgomet

Ivana Balić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Franje Tuđmana, Knin

Dragan Miličević

Boris Šošić

fra Filip Čogelja

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Jurja Dalmatinca

$1      PŠ Bilice

$1      PŠ Lozovac

Antonela Hajdić

s. Irena Delić

Perica Brkičić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Jurja Šižgorića

Marko Majetić

s. Jakica Vuco

Robert Šimić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

Katolička osnovna škola

s. Renata Azinović

s. Manes Puškarić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Braće Radića, Vrba

$1      PŠ Donje Ogorje

$1      PŠ Crivac

Tina Rožić

fra Božo Gulić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Kralja Zvonimira, Seget Donji

$1      PŠ Ljubitovica

$1      PŠ Prapatnica

Ariana Tomaš

Boris Šošić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

15. OŠ Ivana Duknovića, Marina

$1      PŠ Blizna

$1      PŠ Gustirna

$1      PŠ Sevid

$1      PŠ Vinišće

$1      PŠ Vrsine

Sanja Matić

Joško Ćudina

     (z. Maja Đonlić)

Tina Rožić

Petra Bralić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Meterize

$1      PŠ Prvić Šepurine

$1      PŠ Zlarin

Anamarija Gulin

Marijana Martinović

     (z. Josipa Burazer)

Branimira Jakovčev

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Murterski škoji, Murter

$1      PŠ Betina

Tatjana Poljaković

Zdravka Nimac

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Ostrog, Kaštel Lukšić

PŠ Lećevica

Katija Zoraja

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Petra Krešimira IV.

$1      PŠ Dubrava

Andrea Cinotti

Nikolina Gović

     (z. Mihovil Čirjak)

fra Mario Radman

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Petra Zoranića, Stankovci

$1      PŠ Banjevci

$1      PŠ Vukšić

Mihovil Klarić

Zoran Šimunac

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Pirovac

Dinko Vrdoljak

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Primorski Dolac

Ružica Šarić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Primošten

Kristina Radić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Rogoznica

Petra Bralić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

OŠ Skradin

$1      PŠ Rupe

$1      PŠ Dubravice

Zvonimir Bilušić

Bernard Šarić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Tina Ujevića

Mira Paić

Robert Šimić

Snježana Sunara

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Vidici

Biserka Alviž

Dijana Kalogjera Slavica

fra Ivan Penava

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Vjekoslava Kaleba, Tisno

$1      PŠ Jezera

Ljubica Paškov

     (z. Ivan Skočić)

don Lazar Čibarić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Vodice

$1      PŠ Tribunj

Valerija Buha

Marija Friedrich

     (z. Zdravka Nimac)

Bernard Šarić

s. Klara Pavlović

Dinko Vrdoljak

don Ivan Rojko

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Vrpolje

$1      PŠ Perković

Stipe Komadina

     (z. Nenad Palac)

Joško Ćudina

     (z. Maja Đonlić)

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Lišane Ostrovičke

Vlasta Ivić

Božo Mandarić

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

32. Centar za odgoj i obrazovanje, Šubićevac

 Branimira Jakovčev

Šibenik – Zapad

(Šimun Radnić)

 

SREDNJE ŠKOLE

 

ŠKOLA

VJEROUČITELJI

ŽSV

Ekonomska škola, Šibenik

Domagoj Jurković

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Gimnazija Antuna Vrančića, Šibenik

don Miroslav Stojić

don Božo Škember

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Industrijsko-obrtnička škola, Šibenik

Marija Jozić Mihaljević

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Medicinska škola, Šibenik

s. Elizabeta Glasnović

Marina Galić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Prometno-tehnička škola, Šibenik

Marica Labor

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Srednja strukovna škola Kralja Zvonimira, Knin

Željko Bobanović

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Srednja strukovna škola, Šibenik

Nikica Mihaljević

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Srednja škola Lovre Montija, Knin

Mario Preden

Željko Bobanović

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Srednja škola Ivana Meštrovića, Drniš

Veronika Kosor

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Tehnička škola, Šibenik

Marina Galić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

Turističko-ugostiteljska škola, Šibenik

s. Elizabeta Glasnović

Marina Galić

Šibenik – Istok

(Marina Galić)

 


  

 

 ODGOJITELJICE U VJERI

1. Mirjana Balić – DV Brat Sunce
2. Martina Ban Šmit – DV Brat Sunce
3. Sonja Marie Buotić – DV Marina
4. s. Ljubica Jurić – DV Blažena Hozana
5. Marija Klarendić – DV Žižula
6. Veronika Klarić – DV Brat Sunce
7. Branka Klisović – DV Brat Sunce
8. Sara Kunčić – DV Žižula
9. s. Anita Krajač – DV Brat Sunce
10. Sanja Lelas – DV Vidici
11. Karmen Lušić – DV Brat Sunce, Primošten
12. Ivana Mamić – DV Blažena Hozana
13. Svemirka Matić – DV Drniš
14. Ivana Mrčela – DV Žižula
15. Marieta Plenča – DV Brat Sunce
16. s. Rahela Rukavina – DV Blažena Hozana
17. Katarina Smolčić – DV Blažena Hozana
18. Ana Šarić – DV Blažena Hozana
19. Marija Šare – DV Ciciban
20. Kristina Škugor Gulam – DV Brat Sunce
21. Božena Vatavuk Marin – DV Drniš
22. Nevenka Vrcić – DV Kućica
23. s. Jozepka Vukančić – DV Brat Sunce, Primošten

 

 

 

 

 

 

 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries