Ova stranica koristi cookies (kolačiče) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Daljnim korištenjem stranice suglasni ste s korištenjem kolačića

VJEROUČITELJI

 

 

Škola

 

Vjeroučitelj/ica

 

Škola/e – PŠ

Voditelj ŽSV-a kojem škola pripada

 

 

1.  OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA  PETROPOLJSKOG – DRNIŠ

Ante Nimac

Drinovci

Mirlović  Zagora 

Marko Majetić

Tina Totić

Oklaj

Domov. zahv.

Josipa

Reljanović

 

Ivana Balić

Gradac

Prgomet

fra Ilija Mikulić

Siverić

fra Josip Jukić

Gradac

fra Damir Čikara 

 

fra Dejan Međugorac

 

Veronika Kosor

 SŠ Ivana Meštrovića

Vlasta Ivić

Lišane Ostrovičke

Pokrovnik

Pakovo selo

Živkovići   

2. OŠ KNEZA BRANIMIRA

Šima Valenta

Brštanovo

Marko Majetić

3. OŠ BRODARICA

Marijana Martinović

Brodarica

Grebaštica

Šimun Radnić

Robert Šimić

Perković

Krapanj

Tin Ujević

Rosanda Vukičević

Brodarica

Meterize

4. OŠ ČISTA VELIKA

Zoran  Šimunac

Čista Velika

Stankovci

Marko Majetić

5. OŠ DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI – KNIN

Vinko Tomić

Golubić

Marko Majetić

Mario Preden

 Kijevo

SŠ Lovre Montija

fra Ivan Šimunac

 

Suzana Bukarica

 

fra Mario Lemo

 

Danira Marić

 

 

6. OŠ FAUSTA VRANČIĆA

Snježana Viljac

 

Šimun Radnić

Šimun Radnić

Raslina

don Marko Gregić

Zaton

7. OŠ JAKOVA GOTOVCA – UNEŠIĆ

fra Luka Delić

Unešić

Marko Majetić

Ante Nimac

Drinovci

Mirlović  Zagora

8. OŠ FILIPA LUKASA – KAŠTEL STARI

Ivana Balić

Gradac

Prgomet

Marko Majetić

9. OŠ FRANJE TUĐMANA – KNIN

Silvijo Norac Kljajo

 

Marko Majetić

Dragan Miličević

 

10. OŠ JURJA DALMATINCA

s. Irena (Ankica) Delić

 

Šimun Radnić

Antonela Hajdić

 

Perica Brkičić

Lozovac

Bilice 

11.  OŠ JURJA ŠIŽGORIĆA

s. Jakica Vuco

Katolička osnovna škola

Šimun Radnić

Marko Majetić

 

fra Jerko Kolovrat 

 

12. KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA

s. Renata Azinović

 

Šimun Radnić

s. Jakica Vuco

Juraj Šižgorić

13. OŠ BRAĆE RADIĆ

fra Božo Gulić

Vrba

Crivac

Marko Majetić

Tina Rožić/

Nenad Palac

Donje Ogorje

Vrsine

Ivana Duknovića 

14. OŠ KRALJA ZVONIMIRA – SEGET  DONJI

Ariana Tomaš

Ljubitovica

Marko Majetić

15. OŠ IVANA DUKNOVIĆA - MARINA

Sanja Matić

 

Marko Majetić

Tina Rožić/ Nenad Palac

Duknović

Vrsine 

Donje Ogorje

Joško Ćudina

Blizna

Gustirna

Boraja

Danilo

16. OŠ METERIZE

Anamarija Gulin

 

 

Šimun Radnić

Rosanda Vukičević

Brodarica

Branimira  Jakovčev

Prvić

Zlarin

COO Šubićevac

17OŠ MURTERSKI ŠKOJI- MURTER

Tatjana Poljaković

 

Šimun Radnić

Zdravka Nimac 

Betina

18. OŠ OSTROG- KAŠTEL LUKŠIĆ

Katija Zoraja

Lećevica

Marko Majetić

19. OŠ PETRA KREŠIMIRA IV.

Andrea Cinotti

 

 

 

Šimun Radnić

 

 

Petra Bralić/Josipa Burazer

Dubrava

 

fra Mario Radman

 

20. OŠ PETRA ZORANIĆA- STANKOVCI

fra Marko Nimac

Banjevci

Marko Majetić

Zoran Šimunac

Čista Velika

Mihovil Klarić

Crljenik

Vukšić

21. OŠ PIROVAC

Dinko Vrdoljak

 

Vodice

Šimun Radnić

22. OŠ PRIMORSKI DOLAC

Ružica Šarić

Bijaći 

Marko Majetić

23. OŠ PRIMOŠTEN

Katija Zoraja

Lećevica 

Marko Majetić

don Jurica Petković

 

24. OŠ ROGOZNICA

Teo Matijaš

Sevid 

Marko Majetić

25. OŠ SKRADIN

don Gabrijel Jagarinec

Skradin

Marko Majetić

Zvonimir Bilušić

Skradin 

Rupe

Dubravice

26. OŠ TINA  UJEVIĆA

Mira Paić

 

Šimun Radnić

Snježana Sunara

 

Robert Šimić

 

Tin Ujević

Perković

Krapanj

27. OŠ VIDICI

Biserka Alviž

Ražine

Šimun Radnić

Dijana Kalogjera

Ražine

fra Ivan Penava

 

28. OŠ VJEKOSLAVA KALEBA

Ljubica Paškov/ Ivan Skočić

Jezera

Šimun Radnić

don Lazar Čibarić

 

29. OŠ VODICE

Valerija Buha

 

Šimun Radnić

Bernard Šarić

 

Zdravka Nimac

Betina

Dinko Vrdoljak

Pirovac

don Ivan Rojko

Tribunj

30. OŠ VRPOLJE

Stipe Komadina

Vrpolje

Perković

Marko Majetić

Joško Ćudina

Boraja

Danilo

Blizna

Gustirna

Robert Šimić

 

Perković

Tin Ujević

Krapanj

31. OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA – LIŠANE OSTROVIČKE

fra Božo Mandarić

 

Marko Majetić

Vlasta Ivić

Pokrovnik

Pakovo selo

Živkovići

33. CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE

Branimira Jakovčev

 

Šubićevac

Šimun Radnić

 

SREDNJE ŠKOLE

Šimun Radnić

1. EKONOMSKA ŠKOLA

Nikolina Gović/Boris Šošić

Etika

 

2. GIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆA

don Miroslav Stojić

 

don Božo Škember

 

3. INDUSTRIJSKO OBRTNIČKA ŠKOLA

Marija  Mihaljević

Etika

4. MEDICINSKA  ŠKOLA

s. Tatjana Petric

 

Turistička

5. PROMETNO TEHNIČKA ŠKOLA

Marica Labor

Etika

6. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA – KNIN

Željko Bobanović

Lovre Monti

7. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA 

Nikica Mihaljević

 

8. SŠ LOVRE MONTIJA - KNIN

Mario Preden

Dom. zahvalnosti

Kijevo

9. SŠ IVANA MEŠTROVIĆA – DRNIŠ

Veronika Kosor

A. M. Petropoljski, Drniš

10. TEHNIČKA ŠKOLA

Marina Galić /Domagoj Jurković

Turistička

11. TURISTIČKO- UGOSTITELJSKA ŠKOLA

s. Tatjana Petric

Medicinska

 

 

 

Dječji vrtić

Odgojiteljica

Vidici

Lelas Sanja

Brat Sunce

Krajač s. Anita

Vukančić s. Jozepka

Čavlina s. Barbra

Nimac s. Ružica

Lušić Karmen 

Ciciban

Šare Marija

Kućica

Vrcić Nevenka

Marina

 Buotić Sonja Marie

Drniš

Matić Svemirka