Ova stranica koristi cookies (kolačiče) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Daljnim korištenjem stranice suglasni ste s korištenjem kolačića

VJEROUČITELJI

 

 

 

Dječji vrtić

Odgojiteljica

Vidici

Lelas Sanja

Brat Sunce

Krajač s. Anita

Vukančić s. Jozepka

Čavlina s. Barbra

Nimac s. Ružica

Lušić Karmen 

Ciciban

Šare Marija

Kućica

Vrcić Nevenka

Marina

 Buotić Sonja Marie

Drniš

Matić Svemirka 

 

 

ŠKOLA

VJEROUČITELJ/ICA

ŠKOLA/E – PŠ

 

1. OŠ  ANTUNA MIHANOVIĆA   PETROPOLJSKOG – DRNIŠ

Perica Brkičić

Lozovac

Drinovci

Joško Ćudina

Blizna

Živkovići

Pokrovnik

Mirlović Zagora

Pakovo selo  

fra Damir Ćiro Čikara

 

Josipa Reljanović

Gradac

s. Klara Pavlović

 

Ivana Balić

Oklaj

Čavoglave

fra Ilija Mikulić

Siverić

fra Josip Jukić

Gradac

Veronika Kosor

 

2. OŠ KNEZA BRANIMIRA, DONJI MUĆ

Šima Valenta

Brštanovo

3. OŠ BRODARICA, BRODARICA

Marijana Martinović

Grebaštica

Robert Šimić

Brodarica

Krapanj

T. Ujević

4. OŠ ČISTA VELIKA, ČISTA VELIKA  

Zoran  Šimunac

Stankovci

5. OŠ DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI – KNIN

Vinko Tomić

Golubić

Tina Totić

Dr Franjo Tuđman

Mario Preden

 

fra Ivan Šimunac

 

Suzana Bukarica

 

Danira Marić

Kijevo

fra Mario Lemo

 

6. OŠ FAUSTA VRANČIĆA, ŠIBENIK

Snježana Viljac

 

Šimun Radnić

 

Ivan Skočić

Raslina

Marko Gregić

Zaton

7. OŠ JAKOVA GOTOVCA – UNEŠIĆ

fra Luka Delić

 

Joško Ćudina 

Mirlović Zagora

8. OŠ FILIPA LUKASA – KAŠTEL STARI

Teo Matijaš

Prgomet

Rogoznica

9. OŠ FRANJE TUĐMANA – KNIN

Dragan Miličević

 

Silvijo Norac Kljajo

F. Tuđman

Tina Totić

 

10. OŠ JURJA DALMATINCA, ŠIBENIK

S. Irena (Ankica) Delić

 

Antonela Hajdić

 

Perica Brkičić

Lozovac

fra Ante Vukušić

Bilice

Petra Bralić

Bilice

11. OŠ  JURJA ŠIŽGORIĆA, ŠIBENIK

s. Jakica Vuco

Katolička OŠ

 

Marko Majetić

 

Petra Bralić

Bilice

Juraj Dalmatinac

Petar Krešimir IV.

12. KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA, ŠIBENIK  

s. Renata Azinović

 

s. Jakica Vuco

Šižgorić 

13. OŠ BRAĆE RADIĆA, BRAČEVIĆ, VRBA

fra Božo Gulić

Crivac

Tina Rožić

Donje Ogorje

Vrsine

Ivana Duknovića

14. OŠ KRALJA ZVONIMIRA – SEGET  DONJI

Ariana Tomaš

Ljubitovica

15. OŠ IVANA DUKNOVIĆA- MARINA

Sanja Matić

 

Tina Rožić

Vrsine 

Donje Ogorje

Joško Ćudina

Blizna

Ante Nimac

Gustirna

16.  OŠ METERIZE, ŠIBENIK

Anamarija Gulin

 

Rosanda Vukičević

Vrpolje

Ivan Skočić

Prvić

17. OŠ MURTERSKI ŠKOJI- MURTER

Stipe Komadina

Betina

Ivan Skočić

 

18.  OŠ OSTROG- KAŠTEL LUKŠIĆ

Katija Zoraja

Lećevica

19. OŠ PETRA KREŠIMIRA IV., ŠIBENIK

Vinka Lovrić Caparin

Dubrava

Andrea Cinotti

 

Petra Bralić

Dubrava

20. OŠ PETRA ZORANIĆA - STANKOVCI

fra Marko Nimac

Banjevci

Zoran Šimunac

Čista Velika

Mihovil Klarić

Crljenik

Vukšić

21. OŠ PIROVAC, PIROVAC

Dinko Vrdoljak

Vodice

22. OŠ PRIMORSKI DOLAC, PRIMORSKI DOLAC

Ružica Šarić

Bijaći 

23. OŠ PRIMOŠTEN, PRIMOŠTEN

Katija Zoraja

Lećevica 

don Jurica Petković

 

24. OŠ ROGOZNICA, ROGOZNICA

don Filip Rodić

Sevid

Teo Matijaš

Prgomet

25. OŠ SKRADIN, SKRADIN

don Gabrijel Jagarinec

 
 

Zvonimir Bilušić

Rupe

Dubravice

26. OŠ TINA UJEVIĆA, ŠIBENIK

Mira Paić

 

Snježana Sunara

 

Robert Šimić

Brodarica

Krapanj

27. OŠ VIDICI, ŠIBENIK  

Biserka Alviž

 

Dijana Kalogjera

Ražine

28. OŠ VJEKOSLAVA  KALEBA, TISNO

Ljubica Paškov

Jezera

don Lazar Čibarić

 

29. OŠ VODICE, VODICE

Valerija Buha

 

s. Marija Grgat/ Bernard Šarić

 

Marija Friedrich

 

Dinko Vrdoljak

Pirovac

don Ivan Rojko

Tribunj

Ivan Skočić

Murter

Raslina

Prvić

30. OŠ VRPOLJE, VRPOLJE

Rosanda Vukičević

Materize

Tatjana Poljaković

Perković

Boraja

Danilo

31. OŠ IVANA GORANA  KOVAČIĆA – LIŠANE OSTROVIČKE

fra Luka Banić

 
 

Ante Nimac

 

33. CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE

Mirjana Radak

 

 

SREDNJA  ŠKOLA

1. EKONOMSKA

Nikolina Gović

Etika

2. GIMNAZIJA A. VRANČIĆA

don Miroslav Stojić

 

don Božo Škember

 

3. INDUSTRIJSKO- OBRTNIČKA

Marija  Mihaljević

Etika

4. MEDICINSKA ŠKOLA

s. Tatjana Petric

 

Marina Galić

Etika

5. PROMETNO TEHNIČKA ŠKOLA

Marica Labor

Etika

6. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA  – KNIN

Željko Bobanović

 

7. SREDNJA STRUKOVNA – ŠIB.

Nikica Mihaljević

 

8. LOVRE MONTI - KNIN

Mario Preden

 

9. IVANA MEŠTROVIĆA – DRNIŠ

Veronika Kosor

10. TEHNIČKA ŠKOLA

Marina Galić

 

11. TURISTIČKO- UGOSTITELJSKA

s. Tatjana Petric

Ante Nimac